DataLife Engine > новини / Новини України / Коронавірус на Буковині > "Червону" зону цього тижня введуть ще у чотирьох областях: які регіони у небезпеці

"Червону" зону цього тижня введуть ще у чотирьох областях: які регіони у небезпеці


В Україні до п'яти "червоних" областей можуть додатися ще чотири регіони. Посилити обмеження там можуть вже цього тижня.

Про це повідомив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко під час брифінгу 19 жовтня.

{reklama}

За його словами, увійти до "червоної" зони можуть Житомирська, Сумська, Луганська і Харківська області. Наприклад, саме Харківщина періодично показує надмірне навантаження на систему охорони здоров'я, але їх його поки вдається збивати.

"Вже 5 регіонів пішло до червоного рівня епіднебезпеки, є ще 4 регіони, які показують досить критичну динаміку", - прокоментував він.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram




Повернутися назад