Молодий буковинець » новини » У Чернівцях судитимуть водія, який на великій швидкості збив восьмирічного хлопчика

У Чернівцях судитимуть водія, який на великій швидкості збив восьмирічного хлопчика

новини / Новини Чернівців / кримінал / гаряча тема
2 217
0

Слідчі буковинської поліції скерували до суду обвинувальний акт відносно водія, з провини якого травмувався малолітній пішохід.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



Правоохоронці завершили досудове розслідування дорожньо-транспортної пригоди з потерпілим, яка сталася 5 серпня цього року на вулиці Героїв Майдану у місті Чернівці.

Під час досудового розслідування працівники Чернівецького райуправління поліції встановили, що того дня 45-річний водій автомобіля "Mazda" не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху та скоїв наїзд на 8-річного місцевого жителя. У результаті аварії хлопчик-пішохід отримав травму ноги.

Слідчі поліції за вказаним фактом завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом відносно винуватця скерували до суду для розгляду. Чоловіку інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у вказаному провадженні здійснювала Чернівецька окружна прокуратура.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують