Молодий буковинець » новини » “Чернівціводоканал” закупив пристрої, які збережуть труби від аварій: їх встановлять у критичних точках

“Чернівціводоканал” закупив пристрої, які збережуть труби від аварій: їх встановлять у критичних точках

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
1 560
0


“Чернівціводоканал” закупив спеціальні пристрої для виводу повітря з мережі.

Це дозволить довше прослужити водопровідним трубам, пояснюють у “Чернівціводоканал”.



У більшості чернівецьких мереж термін труб протермінований в два і більше разів. Зараз, коли відбувається різке зниження температури повітря, збільшується кількість проривів.

"Різкий перепад температур збільшує кількість кисню та інших газів, розчинених у воді, а вони, а свою чергу, створюють повітряні кишені. Кожна така “кишеня” - це потенційний прорив, який і відбувається, якщо мережа зношена. Яскравий приклад такого явища спостерігаємо сьогодні на вулиці Дзержика. Запобігти таким аваріям можуть вантузи - спеціальні пристрої для виводу повітря з мережі. "Чернівціводоканал" почав їх встановлювати кілька років тому, результат - позитивний. Але в місті є ще біля 30 точок, де в міжсезоння виникає ризик виникнення аварії. Обладнання для них вже закупили, чекаємо вільних рук та техніки, щоб встановити в критичних точках", - йдеться у дописі водоканалу.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують