Молодий буковинець » новини » ​У ДТП на Буковині загинув велосипедист: судитимуть водія

​У ДТП на Буковині загинув велосипедист: судитимуть водія

новини / Новини Чернівців
1 382
0


У смт Кельменці під час ДТП загинув 79-річний водій. За це судитимуть водія.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.



За даними слідства, 16 лютого цього року, рухаючись по одній із вулиць смт Кельменці Дністровського району, 41-річний водій автомобіля "Ford" порушив правила безпеки дорожнього руху та здійснив наїзд на 79-річного велосипедиста, який рухався в попутному напрямку. Від отриманих травм пенсіонер загинув на місці автопригоди.

Прокурори Дністровської окружної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно громадянина, який керуючи транспортним засобом порушив правила безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України).

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Дністровського районного відділу поліції спільно зі слідчими СУ ГУНП у Чернівецькій області.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують