Молодий буковинець » новини » Чоловіка, який погрожував гранатою в лікарні у Чернівцях взяли під варту

Чоловіка, який погрожував гранатою в лікарні у Чернівцях взяли під варту

новини / Новини Чернівців / кримінал
2 219
0

Слідчі поліції Буковини повідомили чоловіку про підозру у незаконному поводженні з боєприпасами.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



За клопотанням правоохоронців суд обрав уродженцю Запоріжжя запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, 25 травня, близько 18:30, 35-річний уродженець Запоріжжя зайшов до приміщення місцевої лікарні та погрожував предметом, схожим на гранату. Для з’ясування обставин на місце події одразу виїхало керівництво ГУНП в Чернівецькій області, працівники карного розшуку, слідчо-оперативна група ЧРУП, спецпризначенці, вибухотехніки, кінологи. Була проведена спеціальна поліцейська операція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Був в агресивному стані": у поліції розповіли про чоловіка, який погрожував гранатою в лікарні Чернівців

Поліцейські затримали чоловіка у порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Гранату правоохоронці вилучили та направили для проведення експертиз до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької прокуратури повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України).

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі понад 200 тисяч гривень.

Досудове розслідування триває.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують