Молодий буковинець » новини » Історії загиблих спортсменів на війні: у Чернівцях відбудеться виставка "Янголи спорту"

Історії загиблих спортсменів на війні: у Чернівцях відбудеться виставка "Янголи спорту"

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / культура, шоу-бізнес
2 173
0

20 квітня 2023 року о 12:00 в Центрі культури "Вернісаж", вулиця Івана Франка, 15 відбудеться відкриття фотопроєкту "Янголи спорту".

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці центру.



У Вернісажі буде презентовано 150 історій з фотографіями загиблих Героїв спорту та короткими розповідями про них, які є насайті-реквієм Спортивного комітету України “Янголи спорту”. На сьогодні зібрано 200 історій спортсменів і тренерів, серед яких чемпіони світу, Європи, багаторазові переможці національних першостей з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Також представлені історії ветеранів спорту та тих, хто лише починав свій шлях – діти, майбутні зірки, чиє життя жорстоко обірвали. Серед історій спортсменів будуть також історії жителів Чернівців, які героїчно загинули на війні.

Експозиція триватиме до кінця квітня.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують