Молодий буковинець » новини » Росія зруйнувала та пошкодила в Україні медзакладів на мільярди доларів

Росія зруйнувала та пошкодила в Україні медзакладів на мільярди доларів

новини / Новини України / Війна з Росією
626
0

Згідно з даними Світового банку, Росія за понад рік повномасштабної війни зруйнувала та пошкодила в Україні медичних закладів на 2,5 мільярда доларів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.



"З першого дня РФ майже щодня завдає ударів по медичній інфраструктурі. Ракетами та снарядами окупантів зруйновано або пошкоджено щонайменше 978 медзакладів. Також пошкоджено або знищено 650 "швидких" та щонайменше 596 аптек", - зазначають у відомстві.

Читайте також: У Бучі вже відновили квартири, які постраждали від російської авіації під час війни - фото

У МОЗ також вказують, що найбільше збитків медичній інфраструктурі Росія завдала на території чотирьох областей:

Донецькій збитки - 768 мільйонів доларів;
Харківській - 618 мільйонів доларів;
Чернігівській - 259 мільйонів доларів;
Луганській - щонайменше 188 мільйонів доларів.

За словами міністра охорони здоровʼя Віктора Ляшка, команда МОЗ консолідує зусилля з міжнародними партнерами, аби комплексно оцінити втрати медичної системи від російського вторгнення.

Загалом потреби на відновлення системи охорони здоров’я за наслідками війни становлять 16,4 мільярда доларів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують