Молодий буковинець » новини » У Мінсоцполітики розповіли, коли в Україні відбудеться перерахунок пенсій

У Мінсоцполітики розповіли, коли в Україні відбудеться перерахунок пенсій

новини / Новини України
1 144
0

Пенсії в Україні перерахують від 1 березня, як це передбачено профільним пенсійним законодавством.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.



Зазначається, що соціальна підтримка і забезпечення вчасної виплати пенсій, попри складність в публічних фінансах через повномасштабну війну, залишається пріоритетом уряду.

Тож наразі Мінсоцполітики працює над проєктом рішення, яке найближчим часом буде винесено на розгляд Кабінету міністрів.

"Відповідно до закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", індексація пенсій має проводитись щороку від 1 березня з урахуванням рівня інфляції та динаміки середнього рівня заробітної плати у попередні три роки. Уряд дійснюватиме індексацію вчасно", - йдеться в повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують