Молодий буковинець » новини » Рятувальників викликали господарі: у Чернівцях через коротке замкнення згорів особняк

Рятувальників викликали господарі: у Чернівцях через коротке замкнення згорів особняк

новини / Новини Чернівців / пригоди
1 608
0

3 грудня у місті Чернівці на вулиці Іванківській трапилася пожежа в житловому будинку. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Чернівецькій області.



Загорання виникло на мансардному поверсі будинку, далі вогонь поширився по дерев’яному перекритті та покрівлі. Площа пожежі склала 200 кв. м. Господарі помітили вогонь та викликали рятувальників.

За вказаною адресою прибули рятувальники 1 та 3 державних пожежно-рятувальних частин, пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Вогнеборці ліквідували пожежу, врятувавши від знищення житловий будинок. Внаслідок пожежі згоріли покриття будинку, дерев’яне перекриття та речі домашнього вжитку.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують