Молодий буковинець » новини » Голова Нацбанку з Чернівців показав, чим гамує голод у МакДональдзі

Голова Нацбанку з Чернівців показав, чим гамує голод у МакДональдзі

новини / Новини Чернівців / Новини України
1 463
0

Новий голова Нацбанку України, ексчернівчанин Андрій Пишний показав, як перекушує у МакДональдсі неподалік українсько-польського кордону.

Фото з гамбургером Пишний опублікував на своїй фб-сторінці, пише molbuk.ua



"Подорожній. Замосць, Польща, 60 км від українсько-польського кордону. МакДональдз. Осінь 2022. Додому", - так підписав фото посадовець.



Як відомо, 7 жовтня Андрія Пишного офіційно призначили головою Національного банку України. На посаді він змінив Кирила Шевченка, який пішов у відставку за станом здоров'я.

Раніше фото з такими "перекусами" навіть стали певним мейстримом серед політиків. До прикладу, у 2019-му році президент Володимир Зеленський опублікував фото з шаурмою та заявив, що у ній немає нічого ганебного, а ще вона допомагає не "забронзовіти".



У тому ж 2019-ому році лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко показала, як на Донбасі купувала хот-дог на заправці.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують