Молодий буковинець » новини » Проросійська зірка "Сватів" накинулася на Анну Кошмал зі звинуваченнями

Проросійська зірка "Сватів" накинулася на Анну Кошмал зі звинуваченнями

новини / культура, шоу-бізнес / Новини України
3 860
0

Російська акторка Інна Корольова, відома за роллю мами Жені у серіалі "Свати", написала гнівне повідомлення Анні Кошмал у Instagram. Путіністка вирішила висловити "гостре" зауваження українській акторці після того, як Кошмал обурилася привітанням Путіна від іншої зірки "Сватів" Олесі Железняк.

Про це повідомляє ТСН.ua.



Анна висловила своє розчарування поведінкою колеги та назвала Путіна "кровожерливим вбивцею та брехуном".

У свою чергу пропагандистка Корольова написала Комашл у приватні повідомлення: "Ти президента, випадково, не поплутала?".



Кошмал поділилася скріншотом переписки з ексколегою та зауважила, що не знає, як реагувати на подібні повідомлення.

"А потім прилетіло і таке! Слів немає, одні емоції", - написала Анна.

Більшість російських акторів із серіалу "Свати" підтримали вбивства українців та криваву політику Путіна. Так, Федір Добронравов, відомий за роллю Івана Будька, відвідував окупантів у шпиталях, а ось його кінодружина Тетяна Кравченко накинулися на Анну Кошмал із звинуваченнями і назвала її "невдячною".

Сама ж Анна Кошмал раніше розповіла, що думає про російських акторів зі "Сватів".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують