Молодий буковинець » новини » Подарунок Великої Британії: Арестович пояснив, що можуть знищувати дрони-камікадзе

Подарунок Великої Британії: Арестович пояснив, що можуть знищувати дрони-камікадзе

новини / Новини України / Війна з Росією
961
0

Велика Британія оголосила про поставку Україні сотні дронів-камікадзе. За словами радника Офісу президента Олексія Арестовича, наразі не говорять, якого класу їх поставлятимуть.

"Звичайний дрон злітає, розвідує і наводить артилерію, або танки, або наземні війська. А дрон-каміканзе не просто знаходить ціль, а може спікувати на неї, у нього в голові вибухівка і він її підірве", - пояснив Арестович під час розмови з російським правозахисником Марком Фейгіним.



"Дрони-камікадзе бувають різними. Наприклад, Switchblade 300 може вразити піхоту, 3-6 осіб. А Switchblade 600 – вже побільше, вони можуть вражати бронетехніку, ППО. На танки їх шкода використовувати, а на ППО, машинне керування, зв'язок, артилерію – саме те. Ми не знаємо, які буде поставляти Британія, але сотні – це дуже вагома історія. Якщо в одній стороні зосередити 50 одиниць такої техніки, то можна винести все в нуль: ключові позиції артилерії, командні пункти, машини управління і т.д.", – розповів Олексій Арестович.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують