Молодий буковинець » новини » Окупанти продовжують відводити війська від Харкова - Генштаб ЗСУ

Окупанти продовжують відводити війська від Харкова - Генштаб ЗСУ

новини / Новини України / Війна з Росією
1 220
0


На Харківському напрямку ворог основні зусилля зосереджував на забезпеченні відведення своїх військ від Харкова, утриманні зайнятих позицій та маршрутів постачання.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в оперативному зведенні станом на 14 травня.



На Слов’янському напрямку противник обстріляв з артилерії цивільну та військову інфраструктуру у районах Довгенького, Долини та Гусарівки.
На Донецькому і Таврійському напрямках ворог застосовував міномети, ствольну артилерію, реактивні системи залпового вогню та авіацію, щоб завдати максимальних втрат підрозділам Сил оборони, виснажити особовий склад та зруйнувати фортифікаційні споруди.

В Маріуполі ворог далі гатить з артилерії та авіації по "Азовсталі".

На Запорізькому напрямку окупанти готуються до побудови багатоешелонованої оборони.

На Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу відбили десять атак російських окупантів, знищили пʼять танків, пʼять артилерійських систем, шість одиниць бойової броньованої техніки та сім автомобілів противника. Підрозділи ППО збили три безпілотника “Орлан-10”.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують