Молодий буковинець » новини » Україна може завдати ракетного удару по Кримському мосту, – секретар РНБО

Україна може завдати ракетного удару по Кримському мосту, – секретар РНБО

новини / Новини України / Війна з Росією
2 123
0


Україна не виключає можливості знищення незаконно спорудженого Росією мосту через Керченську протоку.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі "Радіо НВ".



На запитання, чи можуть Збройні сили України "рубанути по Кримському мосту", яким Росія перекидає військову допомогу, він відповів, що не заперечує такої можливості.


"Якби у нас була можливість це зробити, ми б це вже зробили. Якщо буде можливість це зробити, ми це обов'язково зробимо", – відповів секретар РНБО.

До слова, міст через Керченську протоку, що сполучає окупований Росією Крим і Краснодарський край РФ, було відкрито у травні 2018 року.

Міст спорудили із порушенням міжнародного права, за що проти Росії були введені додаткові санкції.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують