Молодий буковинець » новини » Світ знав, що РФ готує "розстрільні списки" для України - Подоляк

Світ знав, що РФ готує "розстрільні списки" для України - Подоляк

новини / Новини України / Війна з Росією
1 615
0

Світ знав, що Росія планує війну та готує "розстрільні списки" для України, і водночас не поспішав запроваджувати санкції.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.



"Коли ми просили зброю та санкції, нам пропонували евакуацію та уряд у Zoom. Коли ми просили розірвати з Росією бізнес-зв'язки, нам казали, що Києву залишилося три дні", - зазначив він.

Подоляк зауважив, що Путін частково мав рацію у своїх розрахунках.

"Деякі політики на той час вже ухвалили для себе рішення про здачу України. Вони були готові висловити стурбованість, запровадити напівсанкції та продовжити життя. Але деякі були проти. Президент і народ України. Іноді одна людина може змінити все, просто зробивши вірний вибір. Не вислухати аналітиків, а послухати серце. Цей вибір ще не пізно зробити політикам Європи", - заявив він.

Радник голови ОП закликав "взяти відповідальність за майбутнє Європи і відмовитися від російської нафти та газу".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують