Молодий буковинець » новини » В Маріуполі український прикордонник підірвав себе, аби не здати позицію ворогові

В Маріуполі український прикордонник підірвав себе, аби не здати позицію ворогові

новини / Новини України / Війна з Росією
3 622
0


Старший офіцер Прикордонних військ України сьогодні, 10 квітня, підірвав себе на радіостанції в Маріуполі, аби вона не дісталася російським загарбникам.

Про це повідомив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, пише ТСН.



"За попередніми данними сьогодні в Маріуполі один зі старших офіцерів Прикордонних військ, будучи оточений ворогами і поранений, підірвав себе разом з радіостанцією, щоб вона не дісталася противникові. Останніми словами в радіостанції були "Слава Україні!". Низький уклін, шана і честь нашим прикордоникам", — сказав Арестович.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують