Молодий буковинець » новини » Роскомнадзор заблокував сайт мультфільму «Масяня» за епізод, в якому Путіну приносять японський меч для самогубства - відео

Роскомнадзор заблокував сайт мультфільму «Масяня» за епізод, в якому Путіну приносять японський меч для самогубства - відео

новини / Новини світу / Війна з Росією
2 829
0

У Росії заблокують сайт з епізодами мультсеріалу "Масяня", останній епізод якого був присвячений війні Росії проти України.

Про це повідомив автор проекту Олег Куваєв у FB.



Зокрема, Куваєв отримав повідомлення від Роскомандзору про блокування сайту mult.ru на підставі рішення Генпрокуратури РФ.

"Медіазона" пише, що сайту поки що немає в реєстрі заборонених сайтів Роскомнагляду, тому на підставі якої вимоги Генпрокуратури блокується mult.ru, невідомо.

В останньому епізоді Масяня разом із Хрюнделем обговорюють останні новини та намагаються приховати від їхнього друга Лохматого — етнічного українця — те, що Росія розпочала війну.



Наприкінці епізоду Масяня приходить до президента Росії Володимира Путіна, називає його нацистом та залишає йому японський меч для самогубства.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують