Молодий буковинець » новини » Вузам України теж порадили піти на канікули

Вузам України теж порадили піти на канікули

новини / Новини України
686
0


Закладам передвищої та вищої освіти рекомендують оголосити канікули на два тижні.

Про це повідомляє МОН.



"З метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу сьогодні, 25 лютого 2022 року, МОН направлено листа керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій і керівникам закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти з рекомендацією щодо припинення освітнього процесу в усіх закладах освіти та оголошення канікул на два тижні", - про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

“Прошу освітян і всіх українців орієнтуватися на офіційні джерела інформації. Крім того, не переходьте за підозрілими посиланнями, кнопками, а також не поширюйте непідтверджену інформацію”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Раніше повідомлялося, що на Буковині школярів відправили на канікули.

Дитячі садочки Чернівці також йдуть на канікули.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують