Молодий буковинець » новини » Потяг "Одеса-Чернівці" затримується на дві години

Потяг "Одеса-Чернівці" затримується на дві години

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / фоторепортаж
1 442
0

Потяг Одеса-Чернівці затримується на 2 години.

Про це повідомив черговий вокзалу.



Наразі на ЖД-вокзалі не багато людей.





Однак є переселенці з Одеси, які приїхали вчора. Петро та Олена чекають на передачу з Одеси.



"Вчора, коли почали бомбити, ми з дружиною взяли дітей, речі першої потреби, гроші та документи і приїхали на Буковину. Я сам родом з Чернівців, приїхав до сестри. Моя дружина одеситка. Досі не можемо повірити, що це трапилося з нами! Кому потрібна ця війна?!" - розповів Петро.

Також є переселенці і з Києва.

"Я сам з Луганська, моя дружина з Буковини. Вчора в Києві було більш менш спокійно, але ми вирішили поїхати в село", - розповів чоловік.

Куди звертатися переселенцям

Буковина готова приймати на своїй території українців з інших регіонів. Люди, що прибувають та потребують розміщення, можуть звернутися на "гарячу лінію":

☎️ +38 (095) 153 62 98

☎️ +38 (098) 508 84 84
Лінії працюватимуть цілодобово.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують