Молодий буковинець » новини » Суд арештував екс-працівника СБУ, який зізнався у вбивстві

Суд арештував екс-працівника СБУ, який зізнався у вбивстві

новини / Новини України
2 485
0

Шевченківський суд Києва заарештував на два місяці без права застави колишнього співробітника СБУ, який зізнався у вбивстві працівникам Державного бюро розслідувань.

Про це повідомляє УНН з посиланням на коментар Київської міської прокуратури.



"Сьогодні за клопотання прокуратури Шевченківський районний суд столиці заарештував чоловіка на 2 місяці беальтернативно", – повідомила речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець.

На сторінці прокуратури в Facebook також зазначено, що попередньо злочин кваліфікували за ч.1 ст. 115 КК України – умисне вбивство.

"У ході першочергових слідчих (розшукових) дій правоохоронці встановили особу, причетну до злочину. Ним виявився 48-річний громадянин України (колишній працівник правоохоронного органу), який проживав у цьому хостелі. Після вбивства чоловік втік з місця події, однак за декілька годин добровільно з‘явився до правоохоронних органів", – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці серед інших перевіряють версію про те, що мотивом злочину була спроба потерпілого схилити підозрюваного до участі у терористичній діяльності. Прокуратура клопотала в суді про взяття під варту без визначення розміру застави.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують