Молодий буковинець » новини » Стало відомо, скільки обіцянок виконав Клічук на кріслі міського голови Чернівців за рік

Стало відомо, скільки обіцянок виконав Клічук на кріслі міського голови Чернівців за рік

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
3 590
0

Місцеві вибори відбулися в Україні рівно рік тому – 25 жовтня. Рік тому обрали й міського голову Чернівців - Романа Клічука.

Як очільники міст виконують свої обіцянки та кому найбільше вдалося виконати зобов’язань протягом року йдеться в інфографіці аналітичного порталу "Слово і діло".



Згідно з аналітикою, всього Роман Клічук дав 114 обіцянок. Серед них програмних - 110. Це - найбільша кількість, порівняно з мерами інших міст України.

Що ж до виконання, то мер Чернівців за рік виконав їх на 5 %.



Також серед тих міських голів, яких обрали на посаду вперше, найбільше обіцянок виконав очільник Луцька Ігор Поліщук (8%).

Очільники Сум, Ужгорода, Полтави та Миколаєва не виконали протягом року жодної обіцянки.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують