Молодий буковинець » новини » Рятувальники шукали витік газу: причиною запаху був «найсмердючіший» фрукт

Рятувальники шукали витік газу: причиною запаху був «найсмердючіший» фрукт

новини / Новини світу
4 574
0


Австралійські рятувальники протягом години перевіряли на витік газу торговий центр у столиці Канберрі після повідомлення про різкий запах.

Однак виявилося, що "запах газу", через який людей просили оминати будівлю, давав шматочок дуріана ㅡ фрукта, який вважають найсмердючішим у світі.

Про це повідомили в Управлінні пожежно-рятувальної служби Австралії.



Торговий центр Dickson Shops в столичному окрузі Діксон перевіряли через побоювання, що у будівлі стався витік газу близько 11 ранку за місцевим часом. Рятувальники не встановлювали обмеження на перетин зони ТРЦ, але просили людей все ж оминати її, поки проводиться перевірка.

Уже через годину після прибуття рятувальників на місце власники приміщення над магазинами повідомили, що, можливо, нібито запах газу спричинив дуріан. Після короткого розслідування виявилося, що це справді так. Схоже, шматочок фрукта дав запах, який поширився на доволі велику відстань.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують