Молодий буковинець » новини » Тікали від грози: в Карпатах заблукала родина із немовлям

Тікали від грози: в Карпатах заблукала родина із немовлям

новини / Новини України
2 831
0

У Карпатах розшукали родину з немовлям, які загубились, тікаючи від грози.

Про це повідомили в ДСНС у Закарпатській області, пише ТСН.



Подружжя з Києва із немовлям вирушило в похід напередодні, проте ввечері, коли вони перебували на полонині Ряпицька почалась гроза і люди намагалась добратись в с. Гукливий, проте вони заблукали та потрапили на стару лісосіку.



У вівторок, 17 серпня, люди самостійно зателефонували до рятувальників та повідомили, що вони знаходяться в районі г. Великий Верх Мукачівського району Закарпатської області. Також, що у немовляти піднялась температура.

"Туристи скинули свої GPS-координати, за якими рятувальники їх і відшукали. Сім’ю супроводили до с. Гукливий, звідки в подальшому транспортували до воловецького лікувального закладу й передали медичним працівникам лікарні", - йдеться у повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують