Молодий буковинець » новини » На Буковині пачкарі двічі штурмували кордон: що вилучили прикордонники

На Буковині пачкарі двічі штурмували кордон: що вилучили прикордонники

новини / Новини Чернівців / топ новини
3 107
0

Вчора підвечір, 13 серпня, за інформацією співробітників оперативних підрозділів Чернівецького загону, прикордонний наряд відділу "Красноїльськ" помітив рух невідомої особи. Чоловік якраз подолав загороджувальний паркан та вийшов на одну зі стежок, що вела до кордону.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.



При спробі затримання, невідомий вдався до втечі, однак спроба була невдалою. Затриманим виявився мешканець населеного пункту Красноїльськ 1983 року народження.

Згодом, на цьому ж напрямку прикордонники виявили кілька невідомих осіб. На них вийшла група реагування, яка здійснювала прикриття державного кордону, під час чергової пошукової ситуації. Зважаючи, що відстань до правопорушників була значною, їм вдалося текти. По собі пачкарі залишили ящики з тютюновою продукцією.

На даний час всі тютюнові вироби, в кількості 4600 пачок, доправлено до відділу прикордонної служби "Красноїльськ".

Відносно затриманого буковинця, то йому доведеться відповісти згідно ч.1 ст.204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Щодо решти пачкарів, то їх пошук триває.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують