Молодий буковинець » новини » Ціни на помідори в Україні виросли вдвічі

Ціни на помідори в Україні виросли вдвічі

новини / Новини України
1 904
0
Ціни на помідори в Україні виросли вдвічі


В Україні різко виросли ціни на помідори. Причина зростання цін на овочі полягає у погіршенні темпів збору у зв’язку з погіршенням погодних умов.

Про це повідомляють аналітики EastFruit.



Експерти зазначають, що ціни виросли на весь асортимент тепличних томатів.

Помідор звичайний продається у середньому по 20-25 грн/кг.

На рожеві помідори ціна тримається в районі 24 грн/кг, на жовті – 26 грн/кг, а на чорний помідор – 32-33 грн/кг.

Найдорожчі томати чері можна придбати за 35-40 грн за кілограм дрібним оптом.

"Ціни варіювалися в залежності від використовуваної тари і якісних параметрів. Наприклад, окремі позиції томатів чері продавалися по 30 грн/кг, а за інші продавці просили до 45 грн/кг. При відвантаженні продукції з господарства, помідори можна було купити в середньому на 1-3 грн/кг дешевше", – повідомляють експерти.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року ціни на томати піднялися у два рази. За минулий тиждень ці овочі подорожчали на 30%.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують