Молодий буковинець » новини » У дружини канадського прем'єра Трюдо підтвердили коронавірус

У дружини канадського прем'єра Трюдо підтвердили коронавірус

новини / Новини світу
1 630
0
У дружини канадського прем'єра Трюдо підтвердили коронавірус

Дружина прем'єрміністра Канади Джастіна Трюдо Софі здала тест на наявність коронавірусу і він виявився позитивним. Раніше вони обоє перебували у самоізоліяції через підозру.

Про підтвердження коронавірусу у Софі Трюдо повідомляє New York Times.



У дружини Джастіна Трюдо – Софі виявили симптоми коронавірусу ще напередодні. У прем'єра симптомів немає, тож тест наразі він проходити не буде. Лікарі не вірять, що хтось, з ким він спілкувався, може бути під загрозою.

Втім канадський прем'єрміністр поки що залишиться в ізоляції.

Саміт, який повинен відбутися в Оттаві, скасований. Трюдо проводитиме брифінги та зустрічі в телефонному режимі або за допомогою відеозв'язку.

Як відомо, у Канаді зафіксували першу смерть від коронавірусу у країні. Від інфекції помер чоловік, який проживав у будинку для літніх людей. Загалом в країні підтвердили 117 випадків зараження коронавірусом.

Нагадаємо, вчора ввечері в Україні підтвердили два нові випадки інфікування коронавірусом - У Чернівецькій та Житомирській областях.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують