Молодий буковинець » новини » У ДПСУ розповіли про черги на кордонах

У ДПСУ розповіли про черги на кордонах

новини / Новини України
1 417
0
У ДПСУ розповіли про черги на кордонах

Черги на кордоні з країнами Європейського Союзу зменшуються.

Про це інформує пресслужба ДПСУ.



"Вже у неділю станом на 9:00 спостерігається значне зменшення черг на кордоні.", - йдеться у повідомленні.

Скупчення транспортних засобів у деяких пунктах пропуску на кордоні з країнами ЄС було пов'язане з тим, що після різдвяних та новорічних свят до країн ЄС повертається значна кількість українців, які там тимчасово проживають або навчаються.

"Звертаємо вашу увагу, що наразі на цій ділянці кордону ситуація така: Польща: "Ягодин" – 30, "Устилуг" – 0, "Угринів" – 0, "Рава-Руська" – 0, "Грушів" – 100, "Смільниця" – 35, "Шегині"– 60, "Краковець" –170. Словацька Республіка: "Малий Березний" – 130, "Ужгород" -150. Угорщина: "Тиса"-80, "Дзвінкове" -0, "Косино" – 20, "Лужанка" – 20 , "Вилок" -30. Румунія: "Дякове" - 0, "Солотвино" – 0, "Порубне" - 0", - додали прикордонники.

У ДПСУ також закликають громадян врахувати цю інформацію та, за можливості, обирати пункти пропуску, які не завантажені.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують