Молодий буковинець » новини » Нормандський саміт: Домовленості щодо газу поки не має

Нормандський саміт: Домовленості щодо газу поки не має

новини / Новини світу
1 607
0
Нормандський саміт: Домовленості щодо газу поки не має

На переговорах в рамках нормандського саміту делегації від України і Росії не досягли остаточних домовленостей з газового питання.

Про це в кулуарах Єлисейського палацу повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз" України Юрій Вітренко, передає Інтерфакс-Україна.



"Ми домовилися продовжувати домовлятися", — сказав він.

Нагадаємо, що переговори в нормандському форматі перервали для зустрічі президентів України і РФ Володимира Зеленського та Володимира Путіна. Після переговори в чотиристоронньому форматі поновилися на робочій вечері.

Зустрічі лідерів України, Франції, Німеччини та Росії передували двосторонні переговори Володимира Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном і канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

За підсумками нормандського саміту планують прийняти спільне комюніке. Його максимально обережний варіант раніше узгодили радники лідерів чотирьох країн.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують