Молодий буковинець » новини » Помер модельєр Патрік-Луї Віттон

Помер модельєр Патрік-Луї Віттон

новини / Новини світу
2 418
0
Помер модельєр Патрік-Луї Віттон

6 листопада у Франції помер модельєр Патрік-Луї Віттон у віці 68 років.

Про це повідомляється в прес-релізі будинку моди Louis Vuitton.



"Патрік-Луї був символічною фігурою сім'ї Віттон і нашого Дому. Всі наші думки з його сім'єю, зокрема з його синами П'єром-Луї і Бенуа-Луї, які працюють з нами, а також його онуками", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, Патрік Луї Віттон є праправнуком засновника однойменного дому моди. Він продовжив сімейну традицію, приєднавшись до майстерні в 1973 році як тесляр. Вислів "секрети майстерності можуть існувати тільки в тому випадку, якщо вони передаються..." — був одним з його улюблених.

Його досвід і пристрасть до виготовлення валіз постійно оновлювали спадщину мистецтва подорожей, зазначили в будинку моди.

У 1990 році Патрік-Луї зайняв посаду глави підрозділу спеціальних замовлень.

Причину смерті модельєра поки що не назвали.

Як відомо, заснований у 1854 році французький будинок моди Louis Vuitton спеціалізується на виробництві валіз і сумок, одягу, парфумерії та аксесуарів класу люкс.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують