Молодий буковинець » новини » Минулої доби на Донбасі загинули двоє військових

Минулої доби на Донбасі загинули двоє військових

новини / Новини України / Події на Сході України
884
0
Минулої доби на Донбасі загинули двоє військових

За минулу добу російсько-окупаційні війська 16 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі. У результаті двоє військовослужбовців загинули, вісім отримали поранення.

Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил у Фейсбуці.




"6 червня збройні формування Російської Федерації 16 разів порушили режим припинення вогню, з них один раз - із застосуванням заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 120 мм. Ворог також обстрілював наших захисників з озброєння бойових машин піхоти, протитанкових ракетних комплексів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, автоматичної, стрілецької та снайперської зброї... Внаслідок обстрілу загинули двоє військовослужбовців Об'єднаних сил, четверо отримали поранення, ще четверо травмовані", - йдеться в ранковому зведенні.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" бойовики 14 разів обстріляли позиції Об'єднаних сил: поблизу населеного пункту Опитне - з мінометів калібру 120 мм, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї; шість разів у районі міста Павлопіль - з озброєння бойових машин піхоти, гранатометів різних систем і стрілецької зброї; чотири рази в районі населеного пункту Водяне - з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї; двічі поблизу населеного пункту Чермалик - зі станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї; поблизу Мар'їнки - з автоматичних станкових гранатометів і снайперської зброї", - зазначили у штабі ООС.

Також обстрілу зазнав населений пункт Майорськ.

З початку поточної доби зафіксовано сім обстрілів. У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" ворог здійснив три обстріли позицій ЗСУ: два поблизу населеного пункту Павлопіль - з великокаліберних кулеметів; в районі села Гнутове - зі стрілецької зброї. У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник чотири рази обстріляв позиції наших захисників: поблизу населеного пункту Новолуганське - з артилерійських систем калібру 122 мм і мінометів калібру 120 мм. Поблизу села Травневе - з озброєння бойових машин піхоти і автоматичних станкових гранатометів; поблизу села Зайцеве - з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

Нагадаємо, з початку доби четверга бойовики п'ять разів обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують