Молодий буковинець » новини » В Україні заборонили 9 препаратів через небезпечну речовину

В Україні заборонили 9 препаратів через небезпечну речовину

новини / Новини України
5 976
0
В Україні заборонили 9 препаратів через небезпечну речовину

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками встановила заборону на реалізацію та використання одразу 11 препаратів виробництва України, Франції, Польщі та Італії.

9 з цих ліків містять речовину, що призводить до хвороб серця. Таке рішення відомство прийняло у четвер, 23 травня, йдеться на сайті служби.



Діюча речовина таких препаратів як "Сінуспал", "Аміспірон ІС", "Бронхомакс", "Інспірон", "Фенспіриду Гідрохлорид", – фенспірид – може призвести до порушення серцевого ритму, інфаркту міокарду, інфекційного або алергійного ураження серцевого м'яза. Окрім проблем з серцем фенспірид може викликати такі побічні ефекти, як сонливість, болі в жовчному і тощо, проблеми з шкірою.

"Панадол Бебі" заборонили через маркування російською мовою, а "Спирт Етиловий" – через завищеність показника "Оптична довжина".

В Україні заборонили 9 препаратів через небезпечну речовину
В Україні заборонили 9 препаратів через небезпечну речовину
В Україні заборонили 9 препаратів через небезпечну речовину


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують