Молодий буковинець » новини » ЗМІ: Донька Трампа може очолити Світовий банк

ЗМІ: Донька Трампа може очолити Світовий банк

новини / Новини світу
1 134
0
ЗМІ: Донька Трампа може очолити Світовий банк

Донька американського президента Дональда Трампа Іванка Трамп, а також колишній постпред США при ООН Ніккі Гейлі є кандидатами на посаду президента Світового банку.

Про це повідомляє Financial Times із посиланням на джерела.



Нинішній голова Світового банку Джим Ен Кім піде у відставку з 1 лютого, незважаючи на те, що термін його повноважень закінчується тільки у 2022 році. За словами самого банкіра, він хотів би повернутися до роботи у приватному секторі економіки.

Серед кандидатів на його посаду називаються Ніккі Гейлі, Іванка Трамп, заступник міністра фінансів США з міжнародних справ Девід Мелпас і глава Агентства США з міжнародного розвитку Марк Грін.

Перший час обов'язки глави Світового банку буде виконувати Крісталіна Георгієва. Визначитися з кандидатурою наступного президента планується до середини лютого.

Президентом Світового банку обирається громадянин США, оскільки Штати є найбільшим акціонером банку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують