Молодий буковинець » новини » В піраміді Хеопса вперше виявили потаємну кімнату

В піраміді Хеопса вперше виявили потаємну кімнату

новини / Життя
2 140
0
В піраміді Хеопса вперше виявили потаємну кімнату


В єгипетській піраміді Хеопса вчені виявили раніше невідому кімнату, яка розташована прямо над Великою галереєю – вузьким похилим коридором.

Про це повідомляє ScienceSetavenir.

Як зазначили у виданні, довжина приміщення становить щонайменше 30 метрів. Цю диво-знахідку археологи з Японії, Франції і Египта знайшли за допомогою "космічних променів". Тобто вчені використовували методику мюонної радіографії – дослідження за допомогою одного з видів елементарних часток.

Таке дослідження дозволяє побачити порожнечі в піраміді, не проникаючи в неї. Однак у вчених поки що немає припущень щодо призначення таємного приміщення. Але, як зазначає журнал Nature, ця знахідка є проривом для розуміння піраміди Хеопса і її внутрішньої структури.

В піраміді Хеопса вперше виявили потаємну кімнату


До слова, піраміда Хеопса розташована недалеко від Каїра і є найбільшою з єгипетських пірамід. Її вік оцінюється приблизно в 4500 років. Найбільшим приміщенням в піраміді сьогодні є Велика галерея, яка була виявлена в XIX столітті.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують