DataLife Engine > Новини Чернівців / пригоди > Буковинець загинув, спалюючи на своїй ділянці траву

Буковинець загинув, спалюючи на своїй ділянці траву

Буковинець загинув, спалюючи на своїй ділянці траву
Буковинець загинув, спалюючи на своїй ділянці траву

На Буковині внаслідок загорання сухої трави загинув чоловік 1946 року народження. Трапилося це 26 березня у селі Паркулина Путильського району, повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області. Як з’ясувалося, він прийшов наводити лад на ділянці для сінокосу і підпалив траву. У зв’язку з сильним вітром та різкими змінами його напрямку, за лічені хвилини полум’я поширилося на велику площу. Чоловік намагався загасити полум’я, але воно перекинулося на нього і його одяг загорівся. Він хотів зняти з себе одяг, проте, надихавшись продуктами горіння, знепритомнів.

Пожежно-рятувальні підрозділи на місце події не викликалися, оскільки загорання самоліквідувалося. Вогнем було знищено суху траву на площі 7 га. Тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу в місто Вижниця для встановлення причини смерті.
 
Ще один випадок загорання сухої трави стався у селі Годилів Сторожинецького району. Рятувальники групи пожежогасіння аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС ліквідували пожежу, не допустивши подальшого поширення вогню. Загальна площа пожежі склала 1 га. Оперативні дії вогнеборців дозволили врятувати від знищення  житловий будинок, на яку міг перекинутися вогонь.
 
Протягом минулої доби в Чернівецькій області виникло 5 пожеж, в ході ліквідації яких рятувальники зберегли від знищення 3 будівлі.
 
Всього з початку року в Чернівецькій області виникло 48 пожеж через загорання сухої трави. Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається до громадян: на спалюйте суху траву, адже це може призвести до загибелі чи знищення матеріальних цінностей. Пам’ятайте, що для виникнення таких пожеж достатньо необережно кинутого недопалку чи сірника. Небезпеки даних пожеж полягає в тому, що вони за лічені хвилини набувають значних масштабів, а при сильному вітру відбувається різка зміна напрямку поширення вогню. Тому слід дотримуватися правил безпеки:

-   будьте вкрай обережні у поводженні з відкритим вогнем;
-   не залишайте без нагляду розпалене багаття;
-   не розпалюйте багаття біля будинків та садиб;
-   не спалюйте суху траву;

 
Пам’ятайте, що простіше запобігти пожежі, ніж потім її ліквідувати!



Повернутися назад