DataLife Engine > Новини Чернівців / гаряча тема / фоторепортаж > Новий подарунок на День міста: ковалі виготовили для Чернівців двох овечок

Новий подарунок на День міста: ковалі виготовили для Чернівців двох овечок


Щороку на День міста ковалі за традицією дарують Чернівцям свої вироби. Цього разу місто поповнилося двома новими овечками.

Про це повідомляє чернівчанка Олена Карпенко.

{reklama}

Цьогоріч Чернівцям подарували овечку-акторку та овечку, одягнену у вишиванку та лавровий вінок.



"На День міста за традицією ковалі подарували Чернівцям двох нових овечок: овечку-акторку і ще одну, яку ніяк не можу визначити — у лавровому вінку й у вишиванці. Таке дивне поєднання, як Юлій Цезар по-українськи", — пише Олена Карпенко.

Минулого року це були овечка-туристка та овечка-поштарка, а раніше — скрипалька, вчена та сурмачка.



"Впродовж останніх трьох років ковалі виготовляють овець, які пов'язані з історією міста: за однією з легенд, назва "Чернівці" походить від чорних овець, які паслися на пагорбах. Ковалі декорують вироби в пам'ять про людей та події у Чернівцях. Для виготовлення однієї скульптури потрібно майже 400 кованих деталей", — зазначає пані Олена.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад