DataLife Engine > Новини Чернівців > Авто перевернулося і загорілося: деталі ДТП на Буковині, в якій постраждали неповнолітні

Авто перевернулося і загорілося: деталі ДТП на Буковині, в якій постраждали неповнолітні



У поліції розповіли подробиці ДТП із пожежею, в якій постраждали , за попередньою інформацією molbuk.ua, четверо людей, серед них - дві молоді дівчини.

Зокрема, у Дністровську районі внаслідок зʼїзду в кювет та перекидання загорівся легковий автомобіль. Травмувався водій та троє пасажирів.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua

{reklama}

Учора, 22 червня, до поліції надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Мошанець трапилася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими.

47-річний житель села Михайлівка не впорався з керуванням автомобіля "ВАЗ" допустив зʼїзд транспортного засобу в кювет та перекинувся. Легковик загорівся.

У результаті травми отримав водій та троє пасажирів віком 16, 18 та 33 років. Лікарі госпіталізували потерпілих до медзакладу для надання необхідної допомоги.

Поліцейські розпочали кримінальні провадження.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад