Замети в пояс: жителям гірських сіл Буковини доводиться відкопувати свої автівки зі снігів – відео
У гірських селах Чернівецької області жителям доводиться відкопувати свої автомобілі із снігових заметів.
Про це у Facebook пише місцева журналістка Алла Меренчук, пише molbuk.ua
{reklama}
Вона зауважила, що зимова стихія застала села Путильщини, де автомобільні шляхи засипало снігом. На оприлюдненому журналісткою відео видно, що автомобіль забуксував посеред вкритої снігом дороги. Водію довелося взяти в руки лопату і відкопувати автівку.
"Стільки треба зусиль, щоб подолати якихось 5-6 кілометрів гірської дороги до своєї домівки. Їдеш вверх, буксуєш. Майже годину-дві борешся зі снігами, поки таки прорвешся наверх. Їдеш вже верхом, а там замети. І знову годину відкопуєш автомобіль, знову буксуєш, прориваєшся, бо так вже хочеться в теплу домівку…", – повідомила Алла Меренчук.
Буковинка додала, що за таких обставин доводиться возити до школи дітей.
"Так, можете сказати, а навіщо в таку погоду взагалі кудись їхати? Можна і не їхати, але й пішки не легше, бо замети в пояс. Дитину ж хочеться якось до школи довезти, аби вона маленька в таких снігах не брела… Сама колись ходила, тож добре знаю, як то залегко", – повідомила вона.
Жінка зауважила, що згодом, для того, щоб зробити дорогу проїжджою, люди попросили у селищного голови пального для трактора.
"Гусеничним трактором пробили дорогу, а вже вранці - знову перемети. І знову власник трактора Андрій Кричун розчищатиме дорогу. Бо чи їхати, чи йти пішки - треба. Як не в школу, то на роботу. Як не в магазин, то в лікарню", – повідомила журналістка.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад