DataLife Engine > Новини Чернівців / новини / топ новини / політика, влада > Начальниця управління культури Чернівецької ОДА звільнилася з посади

Начальниця управління культури Чернівецької ОДА звільнилася з посади

Начальниця управління культури Чернівецької ОДА звільнилася з посади

Оксана Филипчук звільнилася з посади начальниці управління культури Чернівецької ОДА. Зробила це з власної ініціативи. Заяву на звільнення у "будинку з левами" підписали 5 квітня.

Про це кореспондентам molbuk.ua стало відомо з власних джерел.

{reklama}

У коментарі molbuk.ua Оксана Филипчук інформацію про звільнення підтвердила. Проте відмовилася давати коментарі з цього приводу. Зауважила лише, що це було її рішення. І жодних конфліктів ні з ким із ОДА у неї не було.

"Нічого такого, що би могло зацікавити інших, не трапилося. Усе добре. Просто у мене з’явилися інші плани. Маю кілька пропозицій щодо роботи, наразі їх розглядаю", - зазначила Оксана Филипчук.

Нагадаємо, Оксана Филипчук стала переможницею конкурсу на зайняття вакантної посади керівниці управління культури Чернівецької ОДА у лютому 2020-го року.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад