DataLife Engine > Новини Чернівців / політика, влада > Клічук хоче перевести Чернівецьку міськраду на систему електронного документообігу

Клічук хоче перевести Чернівецьку міськраду на систему електронного документообігу

Клічук хоче перевести Чернівецьку міськраду на систему електронного документообігу

Чернівецька міська рада упродовж найближчих трьох місяців має перейти на систему електронного документообігу.

Про це міський голова Чернівців Роман Клічук повідомив сьогодні під час прямого ефіру у Facebook, пише molbuk.ua

{reklama}

Він зауважив, що раніше працював у компанії, яка "перебувала у 21 столітті". Натомість Чернівецьку міськраду Клічук назвав такою, що "перебуває у 19 столітті".

"Усі працюють на рахівницях, а я маю за короткий період навчитися теж на рахівниці працювати, щоб зрозуміти, як тут працює система", – сказав міський голова.

"Тут на сьогодні немає електронного документообігу. І ми, в принципі, поставили собі це завдання – перевести всю міську раду на електронний документообіг протягом трьох місяців. Я сподіваюся, що у нас це все вдасться", – додав Клічук.

Водночас міський голова додав, що упродовж останніх трьох тижнів він зі своєю командою в ратуші "намагався зрозуміти, як працює система виконавчої влади".

"Ми ознайомилися з працівниками. Тому зараз, можу сказати, ми більш-менш у цьому орієнтуємося", – сказав мер Чернівців.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад