DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > У Чернівцях суд визнав винним чоловіка, який завдав удару по обличчю патрульному

У Чернівцях суд визнав винним чоловіка, який завдав удару по обличчю патрульному

У Чернівцях суд визнав винним чоловіка, який завдав удару по обличчю патрульному


Чоловіка, який завдав удару по обличчю патрульному — суд визнав винним.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції

{reklama}

"Інцидент трапився 01.02.2019 р. Патрульні прибувши на виклик, неподалік побачили інший екіпаж, який опрацьовував повідомлення "Порушення ПДР" – водій керував транспортним засобом в стані сп’яніння. Проходячи повз помітили, що чоловік поводить себе неадекватно, виражається нецензурною лайкою в сторону поліцейських та на зауваження припинити протиправні дії не реагує. Інспектори вирішили надати допомогу та раптом водій автомобіля Mercedes завдав удару кулаком в область обличчя капралу поліції. Чоловіка одразу затримали", - йдеться у повідомленні.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненнні злочину передбаченого ч.2 ст.345 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 1-го року позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України особу звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад