DataLife Engine > Новини Чернівців / новини / культура, шоу-бізнес > У відомого співака Олега Винника померла мама

У відомого співака Олега Винника померла мама

У відомого співака Олега Винника померла мама

На 81 році пішла з життя мама співака Олега Винника Ганна Яківна.

Про смерть матері артиста повідомило видання "Главком".

ТСН підтвердили цю інформацію на батьківщині Винника.

Земляки жінки також розповіли, що її не стало вчора у лікарні. Причину смерті односельці називати відмовилися.

Також стало відомо, що в останні хвилини життя Олег Винник не зміг бути поряд з мамою. Сьогодні, 29 травня, у артиста запланований концерт у Тернополі. Як розповів ТСН продюсер Винника, виступ він не скасовував.

Ганна Яківна декілька тижнів тому відсвяткувала ювілей – їй виповнилося 80 років. До ювілею мами Олег Винник хотів дати концерт у рідному селі, проте цього так і не сталося.

"Таке життя. Вона завжди дивилася на нього по телевізору. Знала, що син у неї зірка і раділа за нього", - сказали односельці.

Вони розповіли, що у подвір'ї будинку, де мешкала мама співака, щойно завершили класти тротуарну плитку. Після завершення ремонту родина планувала відсвяткувати ювілей Ганни Яківни. 

Похорон відбудеться завтра, 30 травня.

У Чернівцях Олег Винник виступить 4 червня у "Літньому театрі".



Повернутися назад