Молодий буковинець » Новини Чернівців » З фасаду Чернівецької ОДА обіцяють демонтувати кондиціонери

З фасаду Чернівецької ОДА обіцяють демонтувати кондиціонери

Новини Чернівців
1 492
0
З фасаду Чернівецької ОДА обіцяють демонтувати кондиціонери

У Чернівецькій ОДА розглянуть питання щодо демонтажу кондиціонерів із зовнішніх фасадів історичного приміщення органу влади.

Про це йдеться у відповіді заступника голови Чернівецької ОДА Руслана Сенчука на лист керівника відділу охорони культурної спадщини міськради Олени Пушкової.

У листі, зокрема, йдеться, що упродовж останніх трьох років на зовнішніх фасадах обласної ради та ОДА жодні кондиціонери не встановлювалися.

"Щодо вимоги про демонтаж кондиціонерів із зовнішніх фасадів, питання буде розглядатися, і по можливості фінансового забезпечення будемо проводити цю роботу", - йдеться у листі за підписом Руслана Сенчука.

З фасаду Чернівецької ОДА обіцяють демонтувати кондиціонери
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують