Молодий буковинець » Новини Чернівців » Історика Аркадія Жуковського поховають у Чернівцях

Історика Аркадія Жуковського поховають у Чернівцях

Новини Чернівців / топ новини / Новини світу / новини
2 815
0
Історика Аркадія Жуковського поховають у Чернівцях

У Парижі на 92 році помер іноземний член НАН України, професор, довголітній Голова НТШ у Європі, член Сенату ОУН, почесний громадянин м. Чернівців, автор багатьох монографій, історик, кавалер українських та французьких державних нагород АРКАДІЙ ЖУКОВСЬКИЙ. Про це повідомляється на сайті Національної Академії наук України.

За заповітом покійного його буде поховано у м. Чернівці.

Аркадій Жуковський народився 1922 року в Чернівцях, під час Другої світової війни з родиню емігрував до Австрії. Пізхніше переїхав до Франції.

1969 року захистив докторську дисертацію в Українському вільному університеті в Мюнхені. 1976 року захистив докторську дисертацію в Сорбонні (Париж).

Автор багатьої наукових праць з історії України, історії української церкви, зокрема "Нарис історії України", "Historie de l'Ukraine", "Історія Буковини" (частини 1-2), "Петро Могила й питання єдности церков" та інших.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують