Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині в ДТП загинув чоловік

На Буковині в ДТП загинув чоловік

Новини Чернівців / кримінал
3 302
0
На Буковині в ДТП загинув чоловік

На Буковині 22 липня сталося ДТП, яке закінчилося смертю.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили в Чернівецькому обласному ДАІ.

- Близько 16-ї години 22 липня на автодорозі сполучення Чернівці-Тереблече сталося ДТП, - розповідає спеціаліст з профілактичної роботи управління ДАІ в Чернівецькій області Іван Добровольський. - Поза межами населеного пункту Валя Кузьмін, 33-річний водій автомобіля Мерседес-Бенс не справився з керуванням і допустив виїзд за межі проїжджої частини дороги, внаслідок чого перекинувся в кювет. Останнього з діагнозом політравма госпіталізовано в лікарню. В автомобілі пасажирів не було.

Справу щодо ДТП відправили до слідчого управління, - повідомив правоохоронець.

В лікарні швидкої допомоги м. Чернівці, куди було доставлено потерпілого, нам повідомили, що менш, ніж через дві години після поступлення чоловік від отриманих травм помер.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують