Молодий буковинець » Новини Чернівців » Буковинці Бурбак і Пишний поїхали на Донбас відновлювати інфраструктуру

Буковинці Бурбак і Пишний поїхали на Донбас відновлювати інфраструктуру

Новини Чернівців / політика, влада
2 850
0
Буковинці Бурбак і Пишний поїхали на Донбас відновлювати інфраструктуру

Міністр інфраструктури Максим Бурбак разом з міністром МВС Арсеном Аваковим та головою правління "Ощадбанку" Андрієм Пишним поїхали в Донецьку область відновлювати системи життєзабезпечення.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Андрій Пишний, пише molbuk.ua

"Системи життєзабезпечення в Слав'янску та Краматорську будуть відновлені! Центральне відділення Ощадбанку в Слав'янску працює. Відновлюємо зв'язок та функціонування мережі банкоматів. В Краматорську з 18 відділень працюють 16. Урядом перераховано усю необхідну суму для виплати пенсій в т.ч. заборгованість за червень та поточні виплати липень. За кілька годину зможу пересвідчитись особисто, як організована робота. Міністр інфраструктури та керівництво Укравтодору також тут. Все буде добре! Слава Україні!", - написав Пишний.

Раніше Максим Бурбак заявляв, що життєдіяльність визволеного Слов'янська мають поновити до п'ятниці. Вже працюють поштові відділи, а у вівторок підуть електрички. Місто відкрите для ввезення продуктів до супермаркетів. Також там хочуть якнайшвидше забезпечити мовлення українських каналів і вимкнути російські.

"Зараз іде перевірка стосовно фактів замінувань деяких наших об'єктів. Коли воно буде перевірено, щоб вони були в безпеці, ми будемо запускати в повному обсязі, але ви знаєте, що електропоїзди вже поїхали", - заявив міністр у понеділок.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують