Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині вночі – заморозки, а вдень – тепло

На Буковині вночі – заморозки, а вдень – тепло

Новини Чернівців / новини
1 297
0
До кінця тижня на Буковині буде ще прохолодно, а потім почнеться поступове потепління.

У вихідні, 5-6 квітня, синоптики прогнозують малохмарність, без опадів. Температура повітря вночі становитиме 0-5 градусів тепла, в горах – 0-5 градусів морозу. Вдень буде 9-14 градусів вище нуля.

З понеділка, 7 квітня, потеплішає. Вночі вже не буде заморозків, а вдень стовпчики термометрів підвищуватимуться до 16-18 градусів тепла.

Як обіцяють синоптики, вже з 28 квітня прийде справжнє літо. Директор Укргідрометеоцентру Микола Кульбіда заявив, літо буде спекотним – до +30-35 градусів. Проте прогнозів щодо інтенсивності опадів улітку синоптик поки що робити не зважився. Водночас, він зазначив, що літо очікується раннім. Також Кульбіда запевнив, що для доброго врожаю нинішнього року "все складається якнайкраще".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують