Молодий буковинець » Новини Чернівців » ПР на Буковині припинила існування?

ПР на Буковині припинила існування?

Новини Чернівців
2 410
0
ПР на Буковині припинила існування?

Партія регіонів на Буковині фактично припинила існування. Офіційно облорганізація існує, саморозпуску не було, але навіть неможливо з’ясувати, хто з буковинців залишився у рядах партії.

Зокрема, у Києві відбулося засідання політради Партії регіонів, на якому було підтримано кандидатуру екс-голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна на майбутніх виборах президента. 

Molbuk.ua намагався з’ясувати позицію щодо виборів буковинської ПР. Однак чи брали делегати від Буковини участь у засіданні політради, наразі невідомо. Колишні керівники або вийшли з партії, або достеменно не знають, чи поїхав хтось від області до Києва.

Водночас в облорганізації кажуть, що вона продовжує існувати.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують