Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Новодністровську зняли пам’ятник Шевченкові

У Новодністровську зняли пам’ятник Шевченкові

Новини Чернівців
2 773
0
У Новодністровську зняли пам’ятник Шевченкові

Скандальновідомий пам’ятник Т.Шевченкові у Новодністровську таки зняли. Як розповіли у міській раді, це зробила власниця скульптури приватний підприємець Надія Тугарова.

- Пам’ятник був всановлений незаконно і нам не належить, - пояснили у міській раді.

Нагадаємо, пам’ятник Т.Шевченкові було відкрито у серпні 2011 року.

Невдовзі з’ясувалося, що він раніше стояв у селі Сопошин Жовківського району Львівської області, а привіз його до міста тодішній мер Новодністровська Руслан Панчишин, уродженець Львівщини, який пам’ятник нібито купив і відремонтував.

У грудні 2012 року до Новодністровської міської ради надійшов лист-звернення від мешканців села Сопошина Жовківського району Львівської обл. за підписом сільського голови, у якому громада села зверталася до новодністровців із проханням повернути пам’ятник Кобзарю на місце його першовстановлення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують