Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині встановлять дорожні знаки, пов'язані з життям Тараса Шевченка

На Буковині встановлять дорожні знаки, пов'язані з життям Тараса Шевченка

Новини Чернівців
1 997
0
З нагоди 200-річчя від дня народження видатного українського письменника Тараса Шевченка дорожники Буковини встановлять два знаки маршрутного орієнтування - "Показник напрямків" та "Показник відстаней". Такі знаки допомагатимуть водіям зорієнтуватись на дорозі та інформуватимуть про місця, пов’язані з життям та творчістю Великого Кобзаря.

Відомо, що знаки вже виготовлені та знаходяться на зберіганні, а встановлять їх у лютому за сприятливих погодних умовна автомобільній дорозі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, йдеться у повідомленні прес-служби облдержадміністрації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують