Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Чернівцях на Кобилянській підприємець захопив чотири метри землі

У Чернівцях на Кобилянській підприємець захопив чотири метри землі

Новини Чернівців / кримінал
2 895
0
У Чернівцях на Кобилянській підприємець захопив чотири метри землі

Прокуратура м.Чернівці пред’явила позов в інтересах держави та територіальної громади міста до Першотравневого районного суду про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки на вул.Кобилянської обласного центру. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівців.

Встановлено, що відповідач – суб’єкт підприємницької діяльності – самовільно зайняв у центральній частині міста земельну ділянку площею 0,004 га і встановив там малу архітектурну форму. Статтею 212 Земельного кодексу України передбачено, що самовільно зайняті земельні ділянки за рішенням суду підлягають поверненню власникам землі.  А оскільки в добровільному порядку земельна ділянка відповідачем не звільнена, а шкода, завдана територіальній громаді міста, не відшкодована, прокурор у позовній заяві вимагає її звільнити, а також стягнути на користь Чернівецької міської ради заподіяну шкоду.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують